Dzimušajiem jūnijā: aksesuāri un rotaslietas ar jūsu dzimšanas akmeniem

Tradicionāli zināms gem par jūnija dzimšanas akmeņi rotaslietas ir pērle: simbols tīrību, godīgumu un miers. Pērle ir klasisks veida dārgakmens, kas ir patiešām grūti iet līdzi kā dāvanu izvēle mīlēja viens dzimis jūnijā, bet mūsdienās, ir arī citas izvēles dāvanu devēji izskatīt.

Pirmais no visiem, ir mēnessakmens. Mēnessakmens ir redzams arābu kultūru kā simbolu auglību, un tiek uzskatīts Indijā par “sapņu akmeni,” spēj dāvināt skaistas vīzijas tiem, kas valkā to, kamēr viņi gulēt. Mēnessakmens raksturo savu unikālo kvalitāti, vai tā noslēpumainā, piena spīdums kas mainās, kad akmens ir pārvietots. Šis mirdzumu veids ir tas, kas dod mēnessakmenam savu nosaukumu, jo tas rada iespaidu par mēness uz ūdens.

Vēl izvēle dzimšanas akmens jūnija ir iolite. Šis akmens bija nozīmīgs ar vikingi savu ceļojumu laikā, jo tā kalpoja kā pirmais polarizācijas filtra, palīdzot viņiem atrast precīzu stāvokli saules un pārvietoties droši cauri ūdeņiem Atlantijas okeāna. Tāpat kā mēnessakmens, tad iolite ir īpaša veida vizuālo pievilcību. Dargakmeni parāda dažādas krāsas dažādos virzienos, pelnot to veco nosaukumu “ūdens safīra.”

Nav svarīgi, kāda dārgakmens, lai gan, birthstone rotaslietas ir dārga dāvana, lai dotu jūnija līdz dzimuši mīļajiem. Vai izvēle ir klasisko, tradicionālo perlamutra vai mūsdienu izvēli nu mēnessakmens vai Iolite, visi pārvadāt nozīmību un jēgpilnu dāvanas.